Administratívny pracovník/fakturant

ERSON RECYCLING s.r.o.

Miesto práce
Soblahov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR po uplynutí skúšobnej doby možnosť zvýšenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fakturácia
- hospodárska korešpondencia
- všetky administratívne práce spojené s chodom kancelárie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť ERSON Recycling, s. r. o., podniká v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom so špecializáciou na stavebné odpady.
Vychádzajúc z platnej legislatívy v oblasti odpadového hospodárstva, ktorá ukladá povinnosť pôvodcom stavebných odpadov tieto recyklovať, a nie ukladať na skládky odpadov, vytvárame podmienky na materiálové zhodnocovanie a spätné využívanie týchto druhov odpadov.
Našou hlavnou podnikateľskou činnosťou je zber stavebného odpadu, jeho triedenie, spracovávanie a recyklácia. Ďalej zabezpečujeme aj odstraňovanie stavieb vrátane odvozu odpadu, ako aj predaj spracovaného materiálu vhodného na opätovné použitie v stavebníctve.
Našu hlavnú činnosť vykonávame na zbernom dvore zriadenom na tento účel vo Veľkých Bierovciach, ktorý je postupne dobudovávaný podľa aktuálnych požiadaviek z hľadiska legislatívy ako aj zákazníkov, klientov a obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3392722  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 EUR po uplynutí skúšobnej doby možnosť zvýšenia