Predajca ojazdených vozidiel

Erimi s.r.o.

Miesto práce
Polianky 15, 841 01 Dúbravka
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiac1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predpríprava bazárových vozidiel k predaju
skúsenosti s výkupom a s predajom vozidiel –  prax nie je podmienkou
efektívna komunikácia so zákazníkmi a plnenie ich požiadaviek
dojednávanie detailov okolo predaja
rozvíjanie vzťahov so zákazníkmi v priebehu a následne po predaji vozidiel
zhromažďovanie informácií o potrebách zákazníkov
práca s PC a vybavovanie bežnej administratívy
komunikácia s klientom,
skúšobné jazdy,
fakturácia a odovzdávanie vozidiel,
marketing,
vytváranie štatistík a analýz.

Priemerná základná zložka mzdy je 700-1000 € (v závislosti od odpracovaných hodín) + variabilná provízna zložka pohybujúca sa obvykle v rozmedzí 300-1200€ bez stropu. Ako obchodná firma sme zameraní na motivačný provízny odmeňovací systém, preto považujte hornú hranicu provízie za orientačnú. Oceníme schopnosti každého z Vás individuálne.

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected].
Vzhľadom na množstvo reakcií budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Za pochopenie ďakujeme.
Erimicars je nová spoločnosť s vlastníkmi zo Slovinska.Plán predaja: 300 áut ročne, dovoz z EÚ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

VP skup. B a aktívne vedenie motorového vozidla
zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
skúsenosti z predaja vozidiel výhodou
komunikatívnosť, cieľavedomosť
proklientský prístup
prehľad o automobilovom trhu a technike

Predaj ojazdených vozidiel
www.erimicars.sk
ID: 3710502  Megjelentetés dátuma: 17.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 2 000 EUR/mesiac1000