Kvetinár/ka, aranžér/ka

Erika Csányiová - Erika centrum

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- viazanie kytíc, starostlivosť o rezané a črepníkové kvety
- predaj sortimentu zákazníkom, práca s pokladňou
- správna prezentácia tovaru na predajni
- sezónna úprava predajne
- starostlivosť o predajňu, cenovky, sledovanie zásob, príprava objednávok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Erika centrum

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Hľadáme kolegyne/kolegov, ktorí:
- majú radi kvety rovnako ako my
- sú nároční na poriadok, pravidlá a system
- vedia pracovať samostatne a sú flexibilný
- skúsenosť s predajom – výhodou
- majú dobré komunikačné schopnosti
- skúsenosť s viazaním kytíc - výhodou
- máme radi usmiatych, pozitívnych a pracovitých
ľudí
- hľadáme kolegyne/kolegov, ktorí sa radi učia
- nezáleží nám na vzdelaní, záleží nám na prístupe

Firma Erika centrum v súčasnosti predstavuje stabilnú firmu so sídlom v Nových Zámkoch. Na trh sme vstúpili v roku 1992. Od nášho vzniku sa zameriavame hlavne na predaj živých kvetín a rastlín, ale taktiež sa zameriavame na predaj luxusných bytových doplnkov a darčekov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3966583  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac