Inžinier mobilných sietí/Field Engineer

Ericsson Slovakia, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 200 - 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda od 1200 EUR, mzda bude dohodnutá podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Field Service tímu v Bratislave hľadáme skúseného telekomunikačného inžiniera. Staň sa sučasťou najväčšieho projektu v oblasti telca v posledných pätnástich rokoch.

Ak máš vzdelanie v oblasti telekomunikácií a relevantné skúsenosti, si dobrodružná povaha, máš skvelý zdravotný stav a baví ťa pracovať v teréne, pridaj sa k nám.

Čo bude tvojou náplňou:
- Odstraňovanie technických porúch na existujucej telekom sieti
- Podpora pri výstavbe siete
- Meranie rušení siete
- Kontakt s dodávateľmi a zákazníkmi
- Management náhradných dielov

Aké kritériá je potrebné splniť, aby si bol/a úspešný/á v procese výberu:

- Vzdelanie v oblasti telekomunikácii resp. elektrotechniky a prax v odbore 3 a viac rokov
- Vyhláška na prácu s elektrickými zariadeniami, paragraf 22
- Výborný zdravotný stav
- Skúsenosti a spôsobilosť na prácu vo výškach horolezeckou technikou.
- Ochota pracovať v pohotovostnom režime a nadčas
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Radosť z učenia sa nových vecí a chuť pracovať

Čo ponúkame:
- Zaujimavú, dobrodružnú prácu
- Priestor sa uciť nové veci a rozvíjať sa
- Priateľský kolektív
- Viac zložkový odmeňovací systém
- Zaujímavé benefity (DDS, plne hradené stravné lístky, work-life balance benefit a ďalšie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie, elektrotechnika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C

samostatnosť, zodpovednosť, proaktivita, spolupráca

Ericsson is a world-leading provider of telecommunications equipment & services to mobile & fixed network operators. Over 1,000 networks in more than 180 countries use Ericsson equipment, & more than 40 percent of the world's mobile traffic passes through Ericsson networks. Using innovation to empower people, business & society, we are working towards the Networked Society, in which everything that can benefit from a connection will have one. At Ericsson, we apply our innovation to market-based solutions that empower people & society to help shape a more sustainable world.

We are truly a global company, working across borders in 175 countries, offering a diverse, performance-driven culture & an innovative & engaging environment where employees enhance their potential everyday. Our employees live our vision & core values. They share a passion to win & a high responsiveness to customer needs that in turn makes us a desirable partner to our clients. To ensure professional growth, Ericsson offers a stimulating work experience, continuous learning & growth opportunities that allow you to acquire the knowledge & skills necessary to reach your career goals.

We welcome the opportunity to meet you!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3643460  Megjelentetés dátuma: 12.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda od 1200 EUR, mzda bude dohodnutá podľa skúseností kandidáta