Údržbár - elektro, strojný

ERB - Eduard Rada Breweries, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 2, Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacZamestnávame ľudí na trvalý pracovný pomer a zabezpečujeme im finančnú stabilitu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o chod a riadnu prevádzku objektov a technických zariadení vo vlastníctve spoločnosti "Pivovar, Reštaurácia, Hotel ERB".

- Zamestnávame ľudí na trvalý pracovný pomer a zabezpečujeme im finančnú stabilitu.
- Okrem fixného platu v pracovnej zmluve pridávame po skúšobnej dobe 30% prémie a odmeny formou osobného ohodnotenia. Skúšobná doba sa môže na základe spokojnosti skrátiť na 1mesiac. Základná zložka mzdy sa stanovuje na základe odbornej kvalifikácie a môže byť aj vyššia 900-1100EUR brutto.

- Zabezpečujeme obedy v hodnote 1€.
- Pracovné oblečenie hradíme my, taktiež zabezpečujeme starostlivosť oň.
- Poskytujeme podnikové produkty vo zvýhodnenej cene.
- Pre deti našich zamestnancov robíme mikulášske balíčky.
- Zabezpečujeme užitočné kurzy prvej pomoci.
- Organizujeme firemné akcie pre náš kolektív – koncoročné teambuildingy vo welness hoteloch alebo koncoročné večierky.

Hľadáme kandidáta, ktorý vie pracovať s elektrikou, dokáže opraviť prístroje (samostatne alebo v rámci poradenia sa s dodávateľom zariadení); je fyzicky zdatný – nemá problém s prípadným prenášaním ťažších predmetov; dokáže robiť bežnú údržbu v objektoch – napríklad vymaľovať steny, namontovať čo je potrebné, kosiť, opraviť zapchaté umývadlo, odzvdušniť radiátory, vymeniť filtre v zariadeniach a podobne. Prijatý uchádzač bude riadne zaškolený vedúcim technického úseku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

▪ Analyzovanie a samostatné riešenie problémov.
▪ Technické znalosti a zručnosti v elektro, stavebnej a strojnej oblasti.
▪ Odborná spôsobilosť elektrotechnika je výhodou.
▪ Prax na obdobnej pozícii.
▪ Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť.
▪ Pozitívny vzťah k prevádzke budov, technickým veciam, službám, ľuďom.
▪ Manuálna zručnosť.
▪ Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti, schopnosť rýchlo reagovať)
▪ Precíznosť (presnosť).
▪ Praktické myslenie.
▪ Technický talent.
▪ Trpezlivosť.
▪ Vnútorná stabilita.

ERB – Eduard Rada Breweries, s.r.o. je stabilná rodinná spoločnosť patriaca do skupiny spoločností ERB prevádzkujúca exkluzívny produkčný Pivovar ERB s reštauráciou a divadlom v Banskej Štiavnici. Odberateľmi pivovaru sú najkvalitnejšie hotelové a reštauračné zariadenia na Slovensku poskytujúce služby a servis na najvyššej úrovni. Do skupiny patrí aj Boutique Hotel ERB v Banskej Štiavnici, poskytujúci ubytovanie a služby na najvyššom štandarde.
Všetky spoločnosti patriace do skupiny ERB sa hrdia daňovou spoľahlivosťou.

Ďalšie informácie na www.pivovarerb.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3926615  Megjelentetés dátuma: 19.6.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac