Vodič/servisný technik

ERB - Eduard Rada Breweries, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 2, Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz piva v rámci SR a starostlivosť o výčapné zariadenia.

Možnosť 13.teho platu, stabilná práca s finančnou istotou, stabilný pracovný kolektív, pravidelný platový rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

fyzická a technická zdatnosť, zvýšená hygienická náročnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, zmysel pre tímovú prácu, upravený vzhľad

ERB – Eduard Rada Breweries, s.r.o. je stabilná rodinná spoločnosť patriaca do skupiny spoločností ERB prevádzkujúca exkluzívny produkčný Pivovar ERB s reštauráciou a divadlom v Banskej Štiavnici. Odberateľmi pivovaru sú najkvalitnejšie hotelové a reštauračné zariadenia na Slovensku poskytujúce služby a servis na najvyššej úrovni. Do skupiny patrí aj Boutique Hotel ERB v Banskej Štiavnici, poskytujúci ubytovanie a služby na najvyššom štandarde.
Všetky spoločnosti patriace do skupiny ERB sa hrdia daňovou spoľahlivosťou.

Ďalšie informácie na www.pivovarerb.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3462315  Megjelentetés dátuma: 15.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 €