Elektrotechnik / príprava elektroinštalačných prác

ER & P elektro, s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 52, 831 02 Bratislava, Slovenská republika
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200,-€ po uplynutí skúšobnej doby ďalšie benefity (variabilná zložka mzdy + odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vypracovanie cenových ponúk, časových harmonogramov pre daný projekt
• tvorba výkazov výmer, práca s projektovou dokumentáciou,samostatné a komplexné spracovanie rozpočtov stavieb z výkresovej dokumentácie
• účasť na kontrolných dňoch a poradách
• spolupráca pri rokovaniach so subdodávateľom a investorom
•spolupráca so stavebným dozorom a stavbyvedúcim

• silné zázemie úspešnej spoločnosti
• mobilný telefón, notebook, auto
• zaujímavé osobné finančné ohodnotenie po úspešnom ukončení zákazky
• firemné školenia a teambuildingy
• možnosť profesného a finančného rastu
• možnosť pracovať aj v zahraničí
• tímová spolupráca
• flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• elektrotechnické s praxou v oblasti elektroinštalácie
• organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
• schopnosť a ochotu vzdelávať sa

ER & P elektro, s.r.o. je elektromontážna spoločnosť, ktorej
špecializáciou sú priemyselné, administratívno-obchodné a
domové elektroinštalácie vysokého štandardu. Aktivity firmy
smerujú k zabezpečeniu komplexného riešenia rozvodov elektrickej
energie a komunikačných rozvodov v budovách, resp. objektoch. Naša
spoločnosť realizuje zákazky na Slovensku a v Maďarsku, s použitím najnovších
technológií a materiálov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2388616  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200,-€ po uplynutí skúšobnej doby ďalšie benefity (variabilná zložka mzdy + odmeny)