Projektový manažér - stavebníctvo

EPOX s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.5.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 eur + podiel na zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia podlahárskych prác.
Súčinnosť s investorom pri realizácii podlahárskych prác.
Dohľad nad realizáciou podlahárskych prác.
Aktívna komunikácia s investormi.
Vypracovanie a kontrola súpisov vykonaných prác a dodávok.
Aktívne vyhľadávanie nových klientov, tvorba ponúk.

Ubytovanie
Služobné auto
Mobilný telefón
Kompletné pomôcky a vybavenie
Stravné lístky
Podiel na zisku

Ak Vás ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám životopis a žiadosť na e-mail [email protected].
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti EPOX s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať iba uchádzačov vhodných na inzerovanú ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť.
Pracovné nasadenie, časová flexibilita.
Ochota učiť sa nové veci.
Aktívny prístup k práci a riešeniu problémov.
Dobré organizačné a komunikačné schopnosti.

Realizácia liatych epoxidových podláh, liatych polyuretánových podláh, samonivelizačných vyrovnávacích podláh, náterov podláh, priemyselných podláh.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3641383  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 eur + podiel na zisku