Stavebný majster

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiac(výsledná nástupná mzda závisí od schopností a skúseností kandidáta; mzda je rozdelená na 70% základná zložka a 30% variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného stavebného majstra v oblasti pozemných stavieb na riadenie a organizovanie stavby.

Tvojou náplňou práce bude:

• koordinácia a organizovanie pracovníkov podľa pokynov stavbyvedúceho,
• sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,
• vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác,
• čítanie stavebných výkresov,
• realizácia výkonov podľa stavebnej dokumentácie a ich evidencia v stavebnom denníku,
• zodpovednosť za poriadok na pracovisku, na stavenisku a efektívne využitie strojov,
• komunikácia so stavbyvedúcim a prípravárom.

Odmenou ti bude:

• silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje,
• stabilnú prácu,
• služobný notebook, mobil,
• parkovacie miesto v mieste práce,
• motivujúce finančné ohodnotenie,
• odmeny pri pracovných jubileách,
• možnosť osobného a profesionálneho rozvoja,
• firemné teambuildingy (spoločenské a športové akcie),
• firemný deň zdravia,
• možnosť pravidelných športových aktivít prostredníctvom programu MultiSport,
• otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
• káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
• narodeninové a vianočné darčeky,

…a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia :)

Našim klientom je je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment a kontroling, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných, dopravných a inžinierskych projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

Čo od teba očakávame? Okrem iného aj:

• mal by si mať skúsenosť s pozemnými stavbami,
• mal by si jednoznačne vedieť čítať stavebné výkresy,
• mal by si vedieť samostatne organizovať stavebné práce,
• rozhodnosť by mala byť tvoje druhé meno :)

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Švrček
Tel.: +421918829909
E-mail: poslať životopis
ID: 4165378  Megjelentetés dátuma: 14.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac