Manažér kvality do Prešova

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy do 400€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
• Zodpovednosť za kvalitu vo všetkých fázach - definovanie politiky kvality, spracovanie plánov kvality, dodržiavanie
kvalitatívnych noriem (vstupná kontrola kvality, procesná kontrola kvality a výstupná kontrola kvality)
• Zodpovednosť za implementáciu požiadaviek ISO a špecifických požiadaviek zákazníka a legislatívnych požiadaviek
• Zodpovednosť za implementáciu a rozvoj systému kvality, navrhovanie možností jeho zlepšenia
• Tvorba interných smerníc a noriem systému kvality a zaistenie/ kontrola ich dodržiavania
• Plánovanie postupov kontrol a skúšok kvality, vyhodnocovanie výsledkov skúšok a kontrol, formulácia záverov
a vypracovanie posudkov
• Vyhodnocovanie interných auditov kvality, definovanie príčin nezhôd, stanovenie nápravných a preventívnych opatrení, ich
implementácia, sledovanie účinnosti
• Vykonávanie externých auditov dodávateľov, jednanie s dodávateľmi
• Spolupráca na zlepšení kvality výrobkov, technologickom zlepšení výrobkov a procesov
• Spolupráca s audítormi pri externom audite a koordinácie osôb a oddelenia pri poskytovaní súčinnosti auditívneho tímu
• Tvorba podkladov, správ a reportov z interných a externých auditov pre vedenie spoločnosti
• Analýza nezhodných výrobkov pri výrobe, s cieľom zvýšenia kvality výrobkov

- pružný pracovný čas
- motivačné odmeňovanie na základe výsledkov
- príspevok do DDS

V prípade záujmu o túto pozíciu mi pošlite svoj životopis na [email protected]. Ďakujem všetkým uchádzačom za spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

riadenia oddelenia kvality

Počet rokov praxe

4

- prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti
- anglický, alebo nemecký jazyk výhodou

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4085144  Megjelentetés dátuma: 4.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac