Si skúsený Obchodný zástupca s komoditou okná, dvere, alebo stavebniny? Tak teba hľadáme! Flexibilná práca v teréne!

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Obchodného zástupcu hľadáme kandidáta s praxou na danej pozícii. Miestom pôsobenia je celé Slovensko.
Je potrebné byť cca 1 x mesačne na porade v kancelárii v Prešove, inak si Obchodný zástupca reguluje svoj pracovný čas sám s tým, že musí byť naplnený mesačný fond pracovného času.

Na tejto pozícii budete mať na starosti:
• Vykonávanie obchodnej činnosti v pridelenom regióne
• Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov, vytváranie partnerskej siete
• Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových sprostredkovateľov na zverenom trhu,
vedenie vytvorenej siete sprostredkovateľov
• Starostlivosť o klientov
• Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
• Evidencia všetkých aktivít (návštevy, elektronická dokumentácia) v ERP
• Prezentácia a optimalizácia portfólia produktov a služieb, spolupráca pri tvorbe cenových kalkulácií
• Vytváranie a zavádzanie nových obchodných procesov a budovanie obchodu v
spolupráci s Obchodným oddelením
• Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie
• Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov
• Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov,
príprava a aktualizácia plánov predaja
• Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb
• Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja
• Včasné a dôkladné spracovávanie reportov podľa požiadaviek priameho nadriadeného

- pružný pracovný čas
- motivačné odmeňovanie na základe výsledkov
- príspevok do DDS

V prípade vášho záujmu mi prosím pošlite váš životopis na [email protected].
Ďakujem všetkým uchádzačom za spoluprácu. Kontaktovať budem iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

3

Skúsenosť s nasledovným:
- Uzatváranie obchodných zmlúv
- Obchodné vyjednávanie s odberateľmi
- Rokovania so zákazníkom
- Prejednávanie a uzatváranie objednávok s obchodnými partnermi
- Vybavovanie sťažností a reklamácií
- Marketing všeobecne
- Trh, jeho subjekty a správanie
- Obchodné právo

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4042516  Megjelentetés dátuma: 19.5.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac