Marketingový riaditeľ

Epadia s. r. o.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
júl 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiacFixný plat je 3000€ mesačne pri práci na živnosť a bonusy priamo závislé na dosiahnutých výsledkoch sú do výšky ďalších 5000€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná marketingová stratégia spoločnosti
- vytvorenie marketingových cieľov a stratégie na ich dosiahnutie pre sieť internetových obchodov v oblasti zdravej výživy a kozmetiky
- riadenie a koordinácia zamestnancov spravujúcich súčasné formy propagácie (Google Ads a FB)
- hľadanie nových možností online predaja a rastu spoločnosti
- zodpovednosť za dosiahnutie výsledkov

- pevná pracovná doba len 6h denne vo vami určených hodinách (zvyšok formou home officu)
- motivačné ohodnotenie
- možnosť sebarealizácie

Výberové konanie je 2-kolové. Prvé kolo je osobný pohovor a druhé ASC.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, obchod, management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Facebook Business Manager - expert
Google AdWords - expert

Počet rokov praxe

Marketingový alebo obchodný riaditeľ
3

Vhodný kandidát na túto pozíciu je ambiciózny, strategicky uvažujúci človek orientovaný na výsledky. Človek, ktorý má potrebu sebarealizácie a baví ho niečo budovať - súčasťou práce bude aj postupná expanzia do ďalších krajín. Človek, ktorý je kreatívny a ku svojej práci pristupuje zodpovedne a s maximálnym nasadením.

Rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa online predajom výživových doplnkov a kozmetiky prevažne vlastnej značky v šiestich krajinách EÚ.

Veltlínska 2
902 01 Pezinok
ID: 3928771  Megjelentetés dátuma: 30.6.2020  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac