Administratívny pracovník - dlhodobý brigádnik

Miesto práce
Pajštúnska 5, Petržalka
Typ úväzku
na dohodu (brigády)
Dátum nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme brigádnikov na dlhodobú spoluprácu napr. popri štúdiu na vysokej škole. Pracovať je možné každý pracovný deň v čase medzi 6:30-19:00. Pracovný čas je flexibilný a brigádnik si ho určuje sám. Vhodné pre študentov denného, externého štúdia alebo študentov v medziročníku, prípadne pre záujemcov, ktorí z rôznych dôvodov nehľadajú prácu na TPP, ale flexibilnú prácu na dohodu.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • práca v informačnom systéme
  • prípadná výpomoc na recepcii (príjem návštev, správa kancelárskych pomôcok a zázemia)
  • archivácia dokumentov
  • spracovanie výpisov
  • výpomoc s registratúrou
  • ostatné práce administratívneho charakteru - kopírovanie, scanovanie atď.
  • identifikácia platieb

Našim zamestnancom ponúkame široké množstvo benefitov, viac sa dozviete v záložke "Benefity".

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite prosím na našu e-mailovú adresu Váš profesijný životopis spolu so sprievodným listom (v slovenskom jazyku), kde stručne zodpoviete na otázku : "Prečo si myslím, že som vhodný kandidát na túto pozíciu?".

Budeme radi, ak nám zašlete aj približné časy, v ktorých by ste chceli pracovať.

Zároveň Vás žiadame, aby ste v sprievodnom liste uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

ÚSPEŠNÝ/Á KANDIDÁT/KA MUSÍ SPĹŇAŤ TIETO POŽIADAVKY:
  • záujem o dlhodobú spoluprácu
  • odpracovať min. 80 hodín mesačne
  • pracovať minimálne 3x do týždňa
  • dobré komunikačné schopnosti
  • znalosť práce na PC
  • schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
  • zodpovednosť, precíznosť, flexibilita, cit pre detail, asertivita, lojálnosť a schopnosť zvládať stres