Obchodný manažér

Envirotex, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2022
1 500 EUR/mesiac+ prémie v závislosti od úspešného ukončenia zákazky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie obchodných príležitostí, spracovanie zákaziek a ich dotiahnutie do úspešného konca
- vypracovanie plánu realizácie zákazky
- vedenie agendy zákazky
- návrh rozpočtu
- evidencia a výkazníctvo všetkých rozpracovaných obchodných príležitostí týkajúcich sa kľúčových produktov spoločnosti.
- vykonávanie ďalších súvisiacich činnosti s riadením zákazky, ktoré vyplynú z potrieb počas jej realizácie, alebo na základe pokynov priameho nadriadeného zamestnanca
- komunikácia s klientmi, architektmi, projektantmi, projektovými manažérmi
- vypracovávanie podkladov k zákazkám
- zadávanie objednávok
- pozícia si vyžaduje príležitostné cestovanie (SR, ČR, AT)

- možnosť mzdového rastu, flexibilný pracovný čas, variabilná pracovná náplň, práca v stabilnej firme, dynamickom prostredí a príjemnom kolektíve, motivačné finančné ohodnotenie

Ďakujeme za Vaše životopisy, odpovedať budeme iba uchádzačom vhodným na danú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním v oblasti architektúry, stavebníctva alebo inej technickej oblasti, alebo s pracovnými skúsenosťami s predajom izolácií, stavebného materiálu a pod.. - stredná škola so stavebným zameraním

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod/technický odbor

Počet rokov praxe

2

- preukázateľná skúsenosť s výkonom činnosti na podobnej obchodnej pozícii v trvaní minimálne 1 rok.
- pracovná skúsenosť na obchodnej pozícii, rozhľad v oblasti architektúry a staviteľstva, technická zdatnosť, kultivovaný slovný aj písomný prejav. Anglický alebo nemecký jazyk je nutnosťou (slovom aj písmom). Vítaná je znalosť obidvoch jazykov. Slovenčina (slovom aj písmom) je podmienkou.
- ďalšie vítané požiadavky na zamestnanca sú schopnosť vyjadrovať sa, logické myslenie, zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zmysel pre detail, kladný vzťah k témam zlepšenia životného prostredia.

Envirotex, s.r.o. je rastúca a rozširujúca sa skupina, ktorá má záujem o zastrešenie recyklácie textilu, od organizácie zberu a triedenia, až po finalizáciu a distribúciu výrobkov v regióne strednej a východnej Európy. Naším cieľom je chrániť prírodu prostredníctvom recyklácie textilu a tým znížiť množstvo odpadu na skládkach a spaľovniach. www.envirotex.eu
ID: 4070926  Megjelentetés dátuma: 25.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac