Projektový manager

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, Leopoldov
Termín nástupu
asap
1600€ brutto, mzda bude ohodnotená v závislosti od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava zmlúv s projektantom, s dodávateľmi a garantmi stavby,
• organizovanie a vypracovanie dokumentácie pred projektovej prípravy stavby,
• príprava tendrov pre dodávateľov, ich vyhodnocovanie,
• príprava a kontrola dokumentácie a časového plánu realizácie projektu,
• kontrola priebehu stavebných a technologických prác, ich kvality a projektových zmien,
• sledovanie nákladov, faktúr, rozpočtu, kontrola stavebnej a technologickej dokumentácie,
• koordinácia projektov s ostatnými pracovníkmi v rámci spoločností HEG,
• sledovanie a kontrola harmonogramu, termínov, rozsahu a kvality dodávateľských prác,
• reportovanie stavu sledovaných projektov,
• podieľanie sa na sledovaní projektu od projektového zámeru cez projektovú činnosť až po realizáciu projektu a jeho uvedenie do užívania,
• komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a úradmi,
• oboznamovanie sa so stavebným povolením, zmluvou s objednávateľom, s pripomienkami zainteresovaných orgánov a organizácií uvedených vo súvisiacich vyjadreniach a rozhodnutiach,
• zaznamenávanie každej zmeny oproti overenému projektu,
• vykonávanie súvisiacich administratívnych prác vyplývajúcich z vykonávania hore uvedených činností.
• zabezpečovanie dokladov a vyjadrení k stavebným povoleniam a kolaudačným rozhodnutiam
• komunikácia s úradmi štátnej správy a dotknutými subjektmi pri zabezpečovaní stavebných povolení a kolaudačných rozhodnutí
• komunikácia (písomná aj ústna) pri výbere zahraničných dodávateľov pre pripravované investičné akcie v rámci HEG,
• odborný dohľad nad akciami z oblasti elektrotechniky a automatizácie v rámci pripravovaných aj realizovaných investičných akcií.

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť vzdelávania a profesionálneho rastu
- príspevok na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- zľava v podnikovej predajni Slov.liehovarov a likérok
- pracovné jubileá/sociálna výpomoc

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osvedčenie SKSI na výkon stavebného dozoru - výhodou,
skúsenosti s vedením stavieb

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3640202  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600€ brutto, mzda bude ohodnotená v závislosti od skúseností a seniority kandidáta