Junior Špecialista odd. Research and Development

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov, okres Hlohovec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat min. 1000€ (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie nových výskumných, vývojových a investičných príležitostí;
- Príprava a koordinácia výskumných a vývojových úloh a projektov;
- Zabezpečovanie vzoriek a ich analýz;
- Príprava rešerší, štúdií a návrhov technicko-technologických riešení;
- Aktívna spolupráca s tímom v rámci spoločnosti aj s externými spolupracovníkmi;

- bohatý program benefitov

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu alebo poštou.
Spätne budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, chemický, chemicko-technologický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca s odbornou literatúrou, vyhľadávacími nástrojmi, odborná publikačná činnosť;
- schopnosť dodržiavať termíny, precíznosť, zmysel pre tímovú prácu, ochota prijímať výzvy a učiť sa na nové veci, dobré organizačné schopnosti a efektivita, dobré komunikačné schopnosti;

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2730979  Megjelentetés dátuma: 24.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný plat min. 1000€ (brutto)