Asistent/-ka riaditeľa

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov-Slovlik
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 990 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia a asistencia pri rokovaniach s jednotlivými dodávateľmi a partnermi spoločnosti,
- príprava odborných podkladov, spracovanie analýz, prezentácii, finančných rozpočtov a rešerší,
- komunikácia s ostatnými útvarmi spoločnosti (vrátane zahraničných pobočiek) s cieľom koordinácie informácií a podkladov pre vedenie spoločnosti
- zodpovednosť za organizáciu činnosti sekretariátu
- zabezpečovanie administratívnej agendy, materiálneho vybavenia sekretariátu a ostatných oddelení
- zabezpečovanie telefonického a písomného styku
- evidovanie, ukladanie a triedenie dokumentácie a zmlúv spoločnosti
- organizačné a technické zabezpečovanie porád a obch. rokovaní
- zabezpečovanie a vyúčtovanie pracovných ciest zamestnancov, kniha jázd
- vedenie databáz a kontaktov
- tvorba cenových ponúk, objednávok
- zabezpečenie prekladov základných dokumentov
- vedenie evidencie úloh a sledovanie termínov plnenia
- sumarizácia dochádzky zamestnancov spoločnosti
- riešenie operatívnych záležitostí vychádzajúcich z potrieb zamestnancov
- vedenie a evidencia pokladne a cenín
- organizácia firemných akcii, teambuildingov
- ostatné administratívne organizačné práce podľa pokynov riaditeľa divízie

bohatý program benefitov

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu.
Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2384962  Megjelentetés dátuma: 12.8.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac