Účtovníčka

ENVI-PAK, a.s.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2021 resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie dodávateľských faktúr a dobropisov, kontrola náležitostí faktúr
- sledovanie splatnosti pohľadávok a záväzkov
- zadávanie bankových príkazov
- zápočty pohľadávok, záväzkov
- spracovanie bankových výpisov
- účtovanie interných dokladov
- inventúry účtov súvisiacich s vyššia uvedeným

- ročné odmeny
- odmena pri pracovnom jubileu
- príspevok na dopravu
- občerstvenie na pracovisku
- sick day
- stravné lístky
- vzdelávanie

Žiadame uchádzačov, aby nám zasielali stručné životopisy v slovenskom jazyku s telefónnym kontaktom. V životopisoch nesmie chýbať zoznam účtovných programov, s ktorými uchádzač pracoval.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Požadovaná prax v účtovníctve min. 2 roky, znalosť podvojného účtovníctva v účtovných programoch SRS výhodou , flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, komunikačné schopnosti, záujem o vzdelávanie. Znalosť anglického jazyka výhodou.

ENVI - PAK je rešpektovanou spoločnosťou v oblasti poskytovania služieb v obalovo-odpadovom hospodárstve s vedúcou a stabilnou pozíciou na slovenskom trhu. Funguje od roku 2003 a je profesionálnym partnerom nielen na Slovensku, ale aj na medzinárodnej úrovni. ENVI - PAK ako organizácia zodpovednosti výrobcov priamo podporuje a rozvíja systém triedeného zberu odpadov z obalov na celom území Slovenska zároveň zabezpečuje triedený zber a zhodnocovanie a recykláciu minimálne v rozsahu slovenských cieľov, čím v spolupráci s obcami a priemyslom prináša čistejšie Slovensko.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4038047  Megjelentetés dátuma: 24.2.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac