Údržbár automobilovej a lisovacej techniky

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Korytovská 20, 951 41 Lužianky
Mzdové podmienky (brutto)
950

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva bežnú údržbu a nenáročné opravy automobilovej techniky a VZV
- vykonáva bežnú údržbu a opravy lisovacej techniky podľa polročného harmonogramu
- vedenie evidencie opráv aj automobilovej a lisovacej techniky
- servis elektrického vedenia a pomocné práce v rámci firmy
- servis a dohliadanie nad linkou pre spracovanie fólie
- obsluhuje vozidlá firmy podľa príkazu na jazdu
- opravuje nákladné vozidlá všetkých značiek
- udržiava poriadok a čistotu v dielni a jeho bezprostrednom okolí
- vykonáva ďalšie práce podľa pokynov priameho nadriadeného

stravné poukazy, príplatky v zmysle ZP

Ďakujeme za prejavený záujem o nami inzerované pracovné miesto .
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

vyučený v odbore automechanik s praxou minimálne 5 rokov ,
zváračský preukaz vítaný

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi. Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3561651  Megjelentetés dátuma: 29.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950