Obsluha regranulačnej linky

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Korytovská 20, 951 41 Lužianky, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovník samostatne zvláda prácu na regranulačnej linke
- označuje balenia výrobkov z regranulácie
- vedie predpísanú dokumentáciu podľa pracovných postupov
- práca na 3 zmeny

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- dlhodobý pracovný úväzok

Vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, zaradených do výberového konania za účelom pracovného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

- bezúhonnosť, samostatnosť, aktívny prístup k práci
- manuálna zručnosť, tímová práca
- technické myslenie

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi. Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2922917  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou