Manažér energetiky

ENSTRA a. s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zostavovanie plánov spotreby energií a sledovanie ich spotrieb a nákladov
• verifikácia faktúr, analytická, evidenčná a predikčná činnosť,
• vykonávanie odpočtov a evidencia meračov elektriny, tepla a plynu,
• vyhodnocovanie spotrieb, archivácia dát, reporting
• navrhovanie opatrení zameraných na zníženie spotreby energií
• kontrola návrhov zmlúv na dodávku energií,
• tvorba fakturácie v osobitnom energetickom SW v zmysle energetickej legislatívy
• sledovanie legislatívnych zmien, plánovaných odstávok,
• spracovanie štatistických výkazov na úseku palivovo-energetického hospodárstva
• Pre technicky zameraného kandidáta príležitosť pre sebarealizáciu v odbore energetika

• Prihlášku a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu [email protected]
• V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
Ak Vás nebudeme do 15 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť Excelu na veľmi dobrej úrovni
- Samostatnosť;
- Zodpovedný prístup k práci;
- analytické nastavenie;
- precíznosť;
- komunikatívnosť;
- orientácia na výsledky a inovatívnosť
- výsledkovo zameraný typ s veľmi dobrým technickým myslením a kvalitnými komunikačnými schopnosťami.

Spoločnosť ENSTRA a. s. vznikla v roku 2007. Zaoberáme sa hlavne dodávkou a distribúciou elektrickej energie, výstavbou a dodávkou trafostaníc na kľúč a poradenstvom v oblasti elektroenergetiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3417778  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 700 EUR