Technik kvality

ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.

Miesto práce
Enpay, Zajačia dolina, Krškany-Zajačia dolina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 140 EUR/mesiacpodľa skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie vstupnej/medzioperačnej/výstupnej kontroly
• Kontrola výrobného postupu z hľadiska kontroly kvality
• Kontrola kvality podľa určených postupov a podľa požiadaviek ISO
• Spracovanie a vedenie príslušnej evidencie, prehľadov a reportov
• Príprava a spracovanie protokolov pre expedíciu hotových produktov
• Spracovanie a evidencia zákazníckych reklamácií
• Implementácia, kontrola a dodržiavanie systému 5S na pracoviskách
• Vykonávanie ďalších činností podľa rozhodnutia nadriadených
zamestnancov
• Používanie cudzieho jazyka pri práci
• Práca v dvojzmennej prevádzke

Práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
Možnosť ďalšieho odborného rastu
Zaujímavé platové podmienky
Sociálny program
Cestovný príplatok a ďalšie zaujímavé benefity

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.
K CV v slovenskom jazyku pripojte, prosím, súhlas so spracovaním osobných údajov.
Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme odpovedať len vybraným uchádzačom, ktorých pozveme na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s prácou vo výrobnej spoločnosti výhodou
Skúsenosti s prácou na oddelení kontroly kvality výhodou
Aktívny prístup k riešeniu problémov
Čítanie výkresovej dokumentácie výhodou
Samostatnosť, zodpovednosť
Komunikatívnosť, zmysel pre tímovú prácu
Lojalita

Spoločnosť ENPAY je významným dodávateľom transformátorových komponentov na trhu. Závod na Slovensku sa venuje výrobe magnetických jadier a oceľových častí, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou kompletného transformátorového jadra a taktiež výrobe reaktorových jadier a vinutých jadier rôzneho typu.
V neposlednom rade je ENPAY významný dodávateľ tienidiel, ktoré sú využívané vo výkonových transformátoroch.
Ako dlhoročný výrobca magnetických častí, ktorý takmer 100 % svojej výroby exportuje na zahraničné trhy, je ENPAY partnerom globálnych spoločností ako Hitachi-ABB, SGB-Smit, Siemens, Ritz International alebo Schneider Electric.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 476905  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac