Operátor vo výrobe - obsluha strihacieho stroja

ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
739 - 990 EUR/mesiaczávisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a nastavenie strihacích zariadení
- kontrola stavu cievok pred a počas výroby
- vykonávanie prác podľa výkresovej dokumentácie
- dodržiavanie technologických a pracovných postupov

Dochádzkový bonus 100 €
Cestovný príplatok (od 10 € do 65 € )
Zaujímavé platové podmienky
Sociálny program
Finančný príspevok na športové a kultúrne podujatie
Výročné odmeny
Odmeny pri svadbe a narodení dieťaťa
Práca v renomovanej a stabilnej zahraničnej spoločnosti

Odpovedáme len vybraným uchádzačom. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- precíznosť a presnosť
- práca v 2 zmennej prevádzke
- odolnosť voči stresu
-samostatnosť, spoľahlivosť, logické myslenie
-práca s ručným náradím
-logické myslenie
-čítanie technických výkresov
-výhodou je platný preukaz na motorové žeriavy a viazač bremien
-nie je to však nutnosť

Spoločnosť ENPAY je významným dodávateľom transformátorových komponentov na trhu. Závod na Slovensku sa venuje výrobe magnetických jadier a oceľových častí, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou kompletného transformátorového jadra a taktiež výrobe reaktorových jadier a vinutých jadier rôzneho typu.
V neposlednom rade je ENPAY významný dodávateľ tienidiel, ktoré sú využívané vo výkonových transformátoroch.
Ako dlhoročný výrobca magnetických častí, ktorý takmer 100 % svojej výroby exportuje na zahraničné trhy, je ENPAY partnerom globálnych spoločností ako Hitachi-ABB, SGB-Smit, Siemens, Ritz International alebo Schneider Electric.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2724149  Megjelentetés dátuma: 26.8.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac