Supervízor nastavovania

ENL SK s.r.o.

Miesto práce
J. Hollého 160, 922 07 Veľké Kostoľany
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500 - 2000 EUR podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dohliada na plynulý chod prevádzky z hľadiska nastavenia výrobných procesov na vstrekolisoch, výmeny foriem a nastaveni sústruhov.
- Identifikuje príležitosti na zlepšenia, optimalizáciu procesov.
- Pracuje na predchádzaní problémov, včasnej diagnóze a odstraňovaní nedostatkov.
- Sleduje výkon nastavovačov, zodpovedá za ich ich monitoring a vyhodnocovanie.
- Spolupracuje s manažérom výroby pri nábore nových nastavovačov
- Vykonáva školenia nastavovačov.
- Vykonáva interné audity so zameraním na výmenu formy a nastavenie strojov
- Spolupracuje na znižovaní šrotu
- Vytvára a upravuje pracovné inštrukcie

- možnosť kariérneho rastu
- vzdelávanie
- vianočný večierok, športový deň
- koncoročné odmeny
- flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Požiadavky na zamestnanca:
-Skúsenosti s procesom zaškoľovania
-Znalosti z oblasti vstrekovania plastov /výhodou technické výlisky/
-Skúsenosti s optimalizáciou procesov vstrekovania plastov
-Čítanie výkresovej dokumentácie
-Samostatnosť, zodpovednosť, odolnosť voči práci pod tlakom

Výhodou uchádzača sú:
-Skúsenosti vo výrobe pre automobilový priemysel
-Skúsenosti s opravami foriem
-Znalosť požiadaviek IATF16949
-Vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť ENL pôsobí na trhu viac ako 50 rokov, v priebehu ktorých získala množstvo skúseností od návrhu foriem až po lisovanie náročných technických súčiastok tej najvyššej kvality. V roku 2008 sa spoločnosť rozhodla rozšíriť svoje pôsobenie aj do automobilového sektoru a založila pobočku na Slovensku. ENL SK s.r.o. sa zaoberá hlavne vstrekovaním technických plastov a ich montážou a sústružením kovových dielcov na následné oblisovanie plastom. Pobočka vo Veľkých Kostoľanoch zamestnáva momentálne približne 74 ľudí .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3712717  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500 - 2000 EUR podľa skúseností uchádzača