Elektrokonštruktér

Enitech s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie elektrických schém pre jednoúčelové stroje
- konštrukcia elektrorozvádzačov a iných komponentov
- vytváranie nových technických riešení
- podpora pri nábehu produktov do výroby
- komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci firmy
- spolupráca na medzinárodných projektoch

- príspevok na ubytovanie alebo cestovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v oblasti elektrotechniky alebo strojárstva
- prax v oblasti konštrukcie elektrotechnických komponentov
- znalosť EPLAN alebo ELCAD výhodou
- štruktúrovaný spôsob práce so zmyslom pre detail, cieľavedomosť, samostatnosť
- nemecký jazyk - Stredne pokročilý (min. B1)

DUPRES GROUP tvorí päť slovenských spoločností a jedna nemecko-slovenská spoločnosť s viac ako 300 zamestnancami plus viac ako 600 externými spolupracovníkmi zaoberajúcich sa IT consultingom, outsourcingom, vývojom informačných technológií a konštrukciou predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách, implementáciou a integráciou riešení elektronického vzdelávania - e-learning a vzdelávacími aktivitami.
Do skupiny Dupres Group patria :
Vysoká škola DTI s.r.o.
E-learnmedia s. r. o.
DCA Engineering s. r. o.
DCA Hungary Kft.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Hollá
Tel.: 00421 905 540 764
E-mail: poslať životopis
ID: 3143319  Megjelentetés dátuma: 15.3.2024  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac