Obchodný manažér

Enitech s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a získavanie nových potenciálnych zákazníkov v oblasti konštrukcie a informačných technológií v okolitých krajinách (Nemecko, Rakúsko, Česká republika)
- efektívna komunikácia s obchodnými partnermi
- nezávislé obchodné jednanie s vedením potenciálneho zákazníka
- starostlivosť o klientov a partnerov
- rozvíjanie obchodných kontaktov
- uzatváranie zmlúv a objednávok
- vyhľadávanie potenciálnych projektov
- pravidelné služobné cesty v rámci Nemecka, Rakúska a Českej republiky

- motivačný odmeňovací systém na základe dosiahnutých výsledkov
- firemné auto, notebook, telefón
- flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Informačné technológie, konštrukcia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s vedením obchodných rokovaní
- prax v oblasti obchodu
- skúsenosti v oblasti konštrukcie, IT a personalistiky výhodou
- samostatnosť v riešení pracovných úloh
- komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- flexibilita a ochota cestovať

DUPRES GROUP tvorí päť slovenských spoločností a jedna nemecko-slovenská spoločnosť s viac ako 300 zamestnancami plus viac ako 600 externými spolupracovníkmi zaoberajúcich sa IT consultingom, outsourcingom, vývojom informačných technológií a konštrukciou predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách, implementáciou a integráciou riešení elektronického vzdelávania - e-learning a vzdelávacími aktivitami.
Do skupiny Dupres Group patria :
Vysoká škola DTI s.r.o.
E-learnmedia s. r. o.
DCA Engineering s. r. o.
DCA Hungary Kft.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2775872  Megjelentetés dátuma: 19.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou