Operátor vo výrobe - testovanie

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,85 EUR/hod.3,85€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Testovanie a kontrola dosiek plošných spojov (DPS) a finálnych produktov
  • Záhorovanie produktov – vykonanie záťažového testu a simulácia časového obdobia funkčnosti výrobkov pri maximálnych a minimálnych teplotách (vykonávajú len tí, ktorí sú na záhorovanie kvalifikovaní)
  • Skenovanie/bookovanie do interného programu ERP a MES
  • Správnosť búkovania a odpisovania produktov vo Wise
  • Používanie programu MON pre sledovanie aktívneho času zamestnanca na danom zariadení
  • Výmena adaptéra podľa typu výrobku
  • Kontaktácia adaptéra
  • Kontrola testera pomocou zlatých vzoriek pri začatí výroby, pri každej zmene modelu, prípadne výpadku elektrickej energie
  • Údržba na pridelených testovacích zariadeniach podľa plánu
  • Dodržiavanie pridelených pracovných inštrukcií + práca v štandarde s postupmi ako 5S, Fifo..
  • Základná diagnostika výrobku na základe výsledku testu v súlade s IPC normou

- mzdový systém založený na zručnostiach

- strava 1,08€ / 1,44€ zrážka

- príspevok na nápoje v kávomatoch

- Fitfabrik

- DDS

- príspevok na cestovné 1,50€/km

- ubytovanie (odvody+daň) bydlisko viac ako 50km

- príspevok na ubytovanie (nájomná zmluva) 150€/mesiac + bydlisko viac ako 50km

- príspevok na rekreáciu

- stabilizačné

- jubilejné odmeny

Výberové konanie prebieha telefonicky vzhľadom na vzniknutú situáciu, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Počet rokov praxe

1

Zručnosti:

- §20, §21, §22, §23 – špecifikované podľa typu prideleného testu (vyhláška nieje vždy nutná)

- Skúsenosti s testovaním v elektro výrobe výhodou

- Práca s PC

- manuálna zručnosť

 Osobnostné vlastnosti :

zameranie na detail

pozornosť

precíznosť (presnosť)

spoľahlivosť

zodpovednosť

trpezlivosť

analytické myslenie

samostatnosť

schopnosť spraviť rozhodnutie

fyzická zdatnosť

flexibilita

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 4030260  Megjelentetés dátuma: 5.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 3,85 EUR/hod.