Technický špecialista-riadenie energetických zariadení

Engul, s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 14, okres Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre oddelenie zaoberajúcim sa realizáciou projektov a servisných činností v oblasti energetického priemyslu so zameraním na riadiace systémy pre elektrické záložné zdroje a kogeneračné jednotky hľadáme kolegu pre zabezpečenie nasledovných činností:
- Inštalácia a oživenie nových zariadení
- Kontrola dokumentácie
- Preventívny servis zariadení na mieste inštalácie
- Testovanie, diagnostika porúch a ich odstránenie
- Práca v technickej kancelárií a na mieste inštalácie
- Servisná pohotovosť 24/7
- Komunikácia so zákazníkom

Zaujímavá práca v oblasti energetického priemyslu. Možnosť pracovať na projektoch na Slovensku aj v zahraničí.
Odborný rast, školenie u popredných výrobcov motorov.
Dobrý pracovný kolektív, stabilná práca.

Informácie o výberovom konaní

v prípade záujmu pošlite prosím svoju žiadosť a
životopis na uvedenú kontaktnú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, ideálne automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti v oblasti priemyselných spaľovacích motorov vítané.
Prax v oblasti riadiacich systémov nutná.
Osvedčenie o odb.spôsobilosti v elektrotechnike min. § 22.

Stabilná dynamická firma so zameraním, hlavne, na obnoviteľné zdroje energie. Výroba strojov na výrobu energií na báze spaľovacích motorov, kogenerácia a trigenerácia, decentralizované energetické systému, sofistikované záložné systémy, alternatívne zdroje energie.
www.engul.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3210950  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou