Telekomunikačný technik - junior

Energotel,a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 000 - 1 100 EUR/mesiacFinálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia a údržba metalických a optických káblov, štruktúrovaných kabeláži a slaboprúdovej napájacej kabeláže. V rámci pracovného výkonu zabezpečuje:
- inštalácie telekomunikačných káblov v teréne a budovách
- zostavovanie a meranie metalických aj optických káblových trás
- spracovávanie meracích protokolov na vyhotovených trasách
- preventívnu službu
- opravy porúch
- deinštalácie kabeláži
- konzultácie pri návrhu technických riešení a projektovaní
- dokumentuje stav zverených káblových systémov
- zodpovedá za správnosť technickej dokumentácie
- plní projektovo orientované úlohy
- zúčastňuje sa na obehu materiálu
- vykonáva pohotovostnú službu

- šanca pracovať v dynamickom kolektíve
- príležitosť zoznámiť sa s rôznymi oblasťami technickej výroby v oblasti telekomunikácii
- sociálny program

Uchádzačov o termíne pohovoru budeme kontaktovať telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Microsoft Word - základy
- Microsoft Outlook - základy
- Microsoft Excel - základy
Na špecifické činnosti poskytneme zaškolenie
Skúsenosti v oblasti kabeláži výhodou

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2000 ako telekomunikačný operátor poskytujúci vysokokvalitné služby na báze telekomunikačnej infraštruktúry slovenskej energetiky. Špecializujeme sa na dodávku služieb na báze veľkoobchodu (prenajaté okruhy, Internet, prenájom vlákien) pre iných telekomunikačných operátorov a poskytovaním outsourcingových služieb. Zaraďujeme sa medzi úspešných telekomunikačných operátorov s modernou a robustnou vysokokapacitnou sieťou, ktorá využíva progresívnu technológiu a umožňuje nám dodávanie služieb na vysokej kvalitatívnej úrovni s individuálnymi garanciami kvality.

Zákazníkom poskytujeme okrem telekomunikačných služieb aj služby riešiace kybernetickú a internetovú bezpečnosť, aby okrem modernej a stabilnej telekomunikačnej siete, mohli využívať rozšírené portfólio služieb - DDoS ochranu telekomunikačnej a sieťovej infraštruktúry, 24/7 dohľad nad kybernetickou bezpečnosťou v IT a ICS/OT prostredí prostredníctvom služby Security Operation Center (SOC) as Service, CSIRT, IT security governance, konzultačné služby a školenia v oblasti informačnej bezpečnosti a certifikované audity kybernetickej bezpečnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3693090  Megjelentetés dátuma: 13.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 100 EUR/mesiacFinálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta