Inside sales - podpora predaja

ENERGOCHEMICA TRADING a.s.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200,- € brutto + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie predajných činností predajnej skupiny v súlade s platnými obchodnými a právnymi predpismi,
• efektívna komunikácia so zákazníkmi v zmysle obchodnej stratégie spoločnosti,
• koordinácia a príprava expedícií v spolupráci s výrobou, nákupom a expedíciou,
• komunikácia s oddelením výroby o kapacite objednávok s výrobnými možnosťami,
• včasná a správna fakturácia v súlade s podmienkami kúpnych zmlúv a všeobecne záväznými predpismi,
• riadenie procesu pohľadávok procesu pohľadávok,
• riešenie reklamácií v zmysle platných predpisov.

• perspektívna a zaujímavá práca
• motivujúce finančné ohodnotenie
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• kvalitný adaptačný program
• široká možnosť vlastnej sebarealizácie
• možnosť pracovať na svojom úspechu a odbornom a kariérnom raste

Informácie o výberovom konaní

Ak chcete pracovať v našej spoločnosti, zašlite nam:
• Štruktúrované CV
• Motivačný list, v ktorom nám napíšete:
– prečo chcete robiť práve túto prácu
– prečo ste si vybrali práve našu spoločnosť
– oceňte Vašu prácu stanovením Vašich očakávaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• zodpovedný a iniciatívny prístup
• schopnosť prijať a odovzdať informáciu
• orientácia na cieľ
• pozitívne nastavenia a schopnosť sebamotivácie

ENERGOCHEMICA SE je moderná holdingová spoločnosť, ktorá sa radí k európskym lídrom budujúcim unikátny závod na výrobu 2G bioetanolu. Spoločnosť ENERGOCHEMICA SE bola založená v roku 2011 v Prahe.
Ako trhovo riadená spoločnosť sa zameriava na riešenia s pridanou hodnotou zvyšovaním podielu inovatívnych výrobkov, zlepšovaním technologických procesov a efektívnym využívaním zdrojov energie. Chceme byť najlepšou voľbou pre odberateľov a najväčšou výzvou pre dodávateľov prostredníctvom procesných riešení.
Hlavné aktivity holdingu ENERGOCHEMICA SE vyplývajú už z názvu spoločnosti. Kľúčovou prioritou je chemická výroba, ale nezanedbateľná je aj výroba energie a tepla, najmä pre vlastnú spotrebu. Pracujeme tiež na vývoji nových materiálov a zavádzame moderné technológie, ktoré sú v súlade
s výzvami 21.storočia.
Naše produkty poznajú vo viac ako 60 krajinách sveta. Do zahraničia plynie 80% našej produkcie.
Do produktového portfólia patrí široká škála výrobkov organickej a anorganickej chémie, karbid vápnika, polyméry, plasty, okenné a dverové profily či produkty určené na ďalšie spracovanie.
V produkcii karbidu vápnika za účelom výroby acetylénu sme dominantným hráčom na európskom trhu.
Vytvárame pre zamestnancov také podmienky, aby boli motivovaní, spokojní a zároveň výkonní.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3391373  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200,- € brutto + pohyblivá zložka mzdy