Regionálny Sales Manažér B2B

Energie2, a.s.

Miesto práce
okres Poprad, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
marec 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou / fix + odmeny / prepl. nákladov / firemné auto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie obchodného tímu v danom regióne
- Výber a zaškolovanie nových OZ
- Riešenie potrieb obchodného tímu
- Kontrola a riadenie aktivít jednotlivých OZ
- Starostlivosť o kľúčových zákazníkov v regióne
- Vyhľadávanie nových kľúčových zákazníkov

- úspešná nadnárodná spoločnosť
- mladý a kreatívny kolektív
- pozícia s dlhodobou perspektívou a možnosťou kariérneho postupu
- fixné mesačné odmeny
- výkonové bonusy a benefity
- služobná SIM karta, služobné auto (možnosť prepl. nákladov na vlastné auto)
- obchodná a technická podpora zo strany spoločnosti
- zaškolenie na náklady spoločnosti
- kombinácia práce formou homeoffice / office

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie je dvojkolové.
Do prvého kola budú pozvaní vhodný uchádzači podľa zaslaných CV.
Druhé kolo bude zložené z najlepších uchádzačov z prvého kola za prítomnosti vedenia spoločnosti.

Do žiadosti prosím uveďte región o ktorý sa uchádzate a Vaše predpoklady na túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

komunikácia, manažment, personalistika, obchod

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Komunikačné, obchodné a personálne zručnosti
Skúsenosti s obchodom v SME segmente, s firemnou klientelou
Skúsenosti s výberom a zapracovaním nových OZ
Znalosť svojho / prideleného regiónu
Samostatnosť a cieľavedomosť
Profesionálne vystupovanie a schopnosť organizácie práce
Schopnosť riadenia a coachovania OZ

Nadnárodná obchodná spoločnosť etablovaná na Slovensku a v Českej republike zaoberajúca sa dodávkou elektrickej energie a zemného plynu koncovým odberateľom.
Svojim zákazníkom ponúka aj riešenia na výstavbu obnoviteľných zdrojov a úsporu energie, odborné a technické poradenstvo, služby v oblasti energetiky a obnoviteľných zdrojov.
www.energie2.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2935671  Megjelentetés dátuma: 17.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou / fix + odmeny / prepl. nákladov / firemné auto