Vedúci skladu

ENERCOM s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiac900 plus osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti so skladovým hospodárstvom? Chcete pracovať v rýchlo rastúcej firme, ktorá patrí medzi lídrov na trhu? Spoločnosť ENERCOM s.r.o. hľadá na voľnú pozíciu vedúceho skladu.
Náplňou práce je preberanie materiálu na sklad a vyskladňovanie materiálu technikom, kontrola spotreby materiálu v technických partiách. Práca s vysokozdvižným vozíkom.

1 smenná prevádzka a pohyblivá pracovná doba, práca len počas pracovných dní, služobné auto, notebook a mobilný telefón, stravné lístky

Pohovor sa uskutoční v polovici novembra v Novom Meste nad Váhom, bližší čas a miesto konania pohovoru oznámime uchádzačom telefonicky po zaslaní životopisu. Nástup do práce podľa možností čo najskôr. Kancelária a skladové priestory sú v Nové Meste nad Váhom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti so skladovým hospodárstvom sú veľkou výhodou, avšak sme ochotní dať príležitosť aj schopnému, samostatnému a inteligentnému pracovníkovi bez predchodzích skúseností so skladovým hospodárstvom. Skúsenosti s riadením VZV sú vítané.

Firma ENERCOM s.r.o. je slovenská spoločnosť, ktorá má výhradné zastúpenie pre veľmi úspešnú výrobno-obchodnú spoločnosť Bonita Group Service s.r.o. so sídlom pri Brne v Českej republike, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a montážou širokého spektra a vysokej variability detských ihrísk a športovísk, určených nielen pre zábavu, ale aj na zvyšovanie motoriky detí aj dospelých. Okrem Slovenskej Republiky spoločnosť ENERCOM s.r.o. pôsobí aj v Maďarsku a Rumunsku. Viac informácii nájdete na https://www.ihriska-bonita.sk/.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3804056  Megjelentetés dátuma: 6.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 000 EUR/mesiac900 plus osobné ohodnotenie