600 - 1 200 EUR

Stavebný technik pre monťáže detských ihrísk

ENERCOM s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
07.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti so stavebníctvom, alebo jednoduchými montážami? Chcete pracovať v rýchlo rastúcej firme, ktorá patrí medzi lídrov na trhu? Spoločnosť ENERCOM s.r.o. hľadá na voľnú pozíciu technického pracovníka.
Náplňou práce sú menšie stavebné práce, montáže a údržba detských ihrísk na celom území Slovenska.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

600€ základná mzda + dochádzkový bonus 200€ + výkonnostné prámie až do výšky 400€

Až 15 dní plateného voľna nad rámec zákonom stanovenej dovolenky, fixná mzda plus výkonnostné príplatky, úvodné školenie a kontinuálne zvyšovanie kvalifikácie, podpora a pomoc nadriadených, služobné auto, platené ubytovanie v prípade potreby, práca len počas pracovných dní, stravné lístky

Pohovor sa uskutoční koncom septembra v Novom Meste nad Váhom, bližší čas a miesto konania pohovoru oznámime uchádzačom telefonicky po zaslaní životopisu. Nástup do práce podľa možností čo najskôr. Kancelária a skladové priestory sú v Nové Meste nad Váhom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Vynikajúce technické a organizačné schoponosti a zručnosti. Schopnosť improvizovať a prispôsobiť sa situácii. Hľadáme zamestnanca, ktorý je zodpovedný, dochvíľny a vie pracovať samostatne. Skúsenosti so stavebníctvom sú výhodou.

Spoločnosť ENERCOM s.r.o. je jedným z najväčších predajcov detských ihrísk na Slovensku. Má výhradné zastúpenie pre predaj, inštalácie a servis detských ihrísk značky Bonita na Slovensku, Maďarsku a Rumunsku. Cez vlastných obchodných zástupcov a technikov zabezpečujeme predaj a inštalácie detských ihrísk špičkovej kvality na celom území Slovenska. Našimi zákazníkmi sú najmä mestá, obce, školy a škôlky, ale aj súkromné spoločnosti. Ročne inštalujeme niekoľko stoviek detských ihrísk. Bližšie informácie o firme a našich produktoch nájdete na: http://www.ihriska-bonita.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ENERCOM s.r.o.
Novozámocká 102
94905 Nitra
ID: 3379224   Megjelentetés dátuma: 16.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   600€ základná mzda + dochádzkový bonus 200€ + výkonnostné prámie až do výšky 400€