Vodič VZV - expedícia

EndyMaxEU s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
810 EUR/mesiac20% variabilná zložka = 972€ + príplatky za nadčasy, poobedné a nočné zmeny, príspevok na bývanie vo výške 200€, príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

nakládka a vykládka kamiónov pomocou VZV
-preskladňovanie tovaru a materiálov v rámci skladového priestoru
-starostlivosť o zverený vozík
Podmienky:
-platný preukaz na obsluhu VZV, kategórie W1, kategória W2 výhodou
-prax vo vedení VZV aspoň 2 roky
Práca na 1 zmenu
Mzdové podmienky:
-základná zložka mzdy 810€ + 20% variabilná zložka = 972€ + príplatky za nadčasy, poobedné a nočné zmeny
- príspevok na bývanie vo výške 200€
-príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
-finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu (narodenie dieťaťa, narodeniny, svadba)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobca prefabrikovaných dielcov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Personálna agentúra s pôsobením v Nemecku a na Slovensku
ID: 3949000  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Alapbér (bruttó): 810 EUR/mesiac