Brúsič odliatkov

ENCO, spol. s r.o.

Miesto práce
Augsburg, Nemecko
Termín nástupu
02.01.2020
2 500 - 3 500 EUR/mesiac2500-3500 Euro (580 Eur + diéty cca 765 Eur + príspevok na obedy + bonusy podľa schopností pracovníka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

brúsenie odliatkov lodných motorov.

- Zabezpečenie ubytovania v blízkosti výrobnej haly
-Hradenie cesty tam a späť
- Možnosť nadčasov
- Možnosť vyššieho platu podľa výkonu
- Viacerí zamestnanci zo Slovenska
-Ovládanie nemčiny nie je nutné
- prax nie je nutná

Ide o fyzicky namáhavú, no dobre odmeňovanú prácu s brúskou. Pohovor absolvujete v slovenčine v Bratislave. V prípade, že uchádzač splní kritéria, stane sa zamestnancom slovenskej firmy ENCO s.r.o. s výkonom práce v Nemecku.
Prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali iba prostredníctvom emailu.
Spoločnosť Enco, spol.s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

preukaz viazača bremien, preukaz na vysokozdvižný vozík, žeriavnický preukaz
chuť pracovať, vytrvalosť

Slovenská spoločnosť ENCO, spol. s r.o. zamestnáva v súčastnosti na Slovensku viac ako 600 ľudí a v zahraničí viac ako 90. Administratívna centrála sídli v Bratislave, dcérske spoločnosti - výrobné strojárske podniky sa nachádzajú v Dubnici nad Váhom, Piešťanoch a Beluši. Takmer 90% produkcie spoločnosti ide na export zákazníkom z krajín Nemecko, Holandsko, Dánsko, Maďarsko, Belgicko, Rakúsko, Španielsko a Česká republika. Vďaka vysokým nárokom zákazníkov a dlhoročným skúsenostiam je spoločnosť ENCO, spol. s r.o. schopná dlhodobo dodávať výrobky ako zdravotnícka technika, čisté priestory, krby a grily svojim odberateľom na najvyššej kvalitatívnej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2924848  Megjelentetés dátuma: 27.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 500 - 3 500 EUR/mesiac2500-3500 Euro (580 Eur + diéty cca 765 Eur + príspevok na obedy + bonusy podľa schopností pracovníka)