Systémový administrátor

ENAHOST s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od +1800€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ideálny kandidát bude zodpovedný za bezproblémový chod technickej infraštruktúry spoločnosti, ako aj infraštruktúry zastrešujúcej existujúce projekty a zákazníkov. Pomôže budovať, udržiavať a riešiť internú rapídne sa rozširujúcu infraštruktúru.

Pracovná náplň tejto pozície zahŕňa inštaláciu a konfiguráciu HW, SW a sieťových prvkov, spolu so schopnosťou návrhu sieťovej a HW architektúry.
Poskytovanie podpory zákazníkom a interným tímom pri získavaní nových projektov formou analýzy technických požiadaviek, návrhu riešenia a identifikácie rizík.

Zodpovednosti:
- Inštalácia a správa komplexných serverových riešení vrátane infraštruktúry
- Inštalácia, konfigurácia a implementácia softvéru
- Vypracovávanie a údržba dokumentácie
- Správa serverov a cloud-u
- Účasť na plánovaní a dizajne riešení podľa potrieb zákazníkov
- Práca na nových projektoch, spolupráca na návrhu riešení až po fázu implementácie
- Diagnostika prípadných problémov
- Riešenie komplexných technických problémov
- Technické konzultácie so zákazníkom
- Telefonická a e-mailová 2nd level podpora pre našich zákazníkov
- Monitoring systémov
- Údržba interných systémov
- Výber vhodných technológií a aplikácii a pomoc pri ich výbere

- flexibilný pracovný čas, možnosť home-office
- neformálne pracovné prostredie, založené na dôvere k jednotlivcovi a jeho sebakontrole a zodpovednosti
- podporu v ďalšom vzdelávaní a osobnostnom raste
- otvorený prístup a priestor pre realizáciu vlastných myšlienok

Informácie o výberovom konaní

- Práca v stabilnej spoločnosti.
- Možnosť pracovať s novými technológiami.
- Technologická a pracovná flexibilita.
- Možnosti ďalšieho vzdelávania a karierneho rastu.
- Neformálne pracovné prostredie.
- Práca z domu
- Odmeňovanie a zvyšovanie platu podľa dosiahnutých výsledkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
VMware ESX - Základy

Vodičský preukaz

B

- Chuť učiť sa nové technológie
- Samostatnosť a proaktívnosť
- Skúsenosti s poskytovaním technickej podpory užívateľom
- Znalosť Windows Server systémov
- Znalosť UNIX-like systémov
- Konfigurovanie sieťových zariadení, serverov a virtualizačnej technológie
- Praca so switchmi a routrami, network/firewall
- Správa siete, konfigurácia firewall-u, DNS, routing/switching
- Základy databazových systémov
- Znalosti scriptovania/programovania výhodou

Poskytovateľ cloudových riešení
ID: 3618846  Megjelentetés dátuma: 23.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od +1800€ brutto