IT technik/správca počítačovej siete

EMTEST, a. s.

Miesto práce
Bánovská cesta 7, 010 01 Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 1000 Eur ( podľa posúdenia pracovných zručnosti a teoretických vedomosti) + mesačné osobné ohodnotenie + ďalšie finančné aj nefinančné benefity. O výške základnej mzdy sa dohodneme na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o interný chod hardvérovej a sieťovej infraštruktúry.
Inštalácia PC, serverov/virtuálnych serverov, databáz.
Konfigurácia AP, routerov, switchov.
Systémová podpora v rámci projektov spoločnosti.

Ponúkame:
- zaujímavá a perspektívna práca na projektoch pre zahraničných zákazníkov,
- práca s najnovšími technológiami,
- motivačné mesačné mzdové ohodnotenie v závislosti od pracovných výkonov,
- odborný a personálny rozvoj v dynamickom kolektíve,
- priateľská firemná kultúra,
- zábavné teambuildingové akcie,
- flexibilný pracovný čas.

Záujemcovia o prácu pošlú e-mailom motivačný list a životopis, v ktorom je nutné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade s Zákonom č. 18/2018 o ochrane osobných údajov do 31.01.2020. Všetky ponuky budú posudzované, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu .

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadované sú znalosti v oblasti administrácie a správy serverov na platforme MS Windows, Linux, správy serverovej farmy a virtualizácie serverov
- zodpovednosť za riešenie technických incidentov,
- požadované dobré komunikačné schopnosti, flexibilita a zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť EMTEST, a.s. ako systémový integrátor ponúka už vyše 30 rokov komplexné riešenia pokrývajúce celé spektrum hardvérového a softvérového vybavenia IT systémov.
Spoločnosť všetky svoje produkty vyvíja, vyrába, predáva, nasadzuje priamo alebo prostredníctvom partnerov u zákazníkov a servisuje. Úspešne expanduje do krajín EU aj za hranice Európy.
Všetky pre Vás dôležité informácie o spoločnosti Vám radi poskytneme na pracovnom stretnutí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3778614  Megjelentetés dátuma: 30.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac