Vývojár elektronických zariadení

EMTEST, a. s.

Miesto práce
Bánovská cesta 7, 010 01 Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná mzda pre absolventa je od 1000 Eur, podľa posúdenia pracovných zručnosti a teoretických vedomosti u záujemcov s praxou sa rozhodne na osobnom pohovore + mesačné osobné ohodnotenie + ďalšie finančné aj nefinančné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývojár elektronických zariadení :
- navrhuje schémy pre nové elektronické zariadenia,
- navrhuje plošné spoje,
- oživuje a testuje navrhnuté zapojenia,
- tvorí dokumentáciu pre výrobu a servis zariadení.

Ponúkame:
- prácu na zaujímavých medzinárodných projektoch so zameraním pre dopravu ,
- práca s najnovšími technológiami,
- motivačné mesačné mzdové ohodnotenie v závislosti od pracovných výkonov,
- odborný a personálny rozvoj v dynamickom kolektíve,
- priateľská firemná kultúra,
- zábavné teambuildingové akcie,
- flexibilný pracovný čas.

Firma EMTEST je slovenskou firmou, ktorá je lídrom na trhu komplexných softvérových a hardvérových riešení pre verejnú dopravu. Firma úspešne expanduje do krajín EÚ aj iných zaujímavých regiónoch a ponúka vývojárom aktívnu účasť na vývoji produktov, ktorých výsledky sú nasadzované priamo u zákazníkov.

Záujemcovia o prácu pošlú e-mailom motivačný list a životopis, v ktorom je nutné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade s Zákonom č. 18/2018 o ochrane osobných údajov do 20.12.2018. Všetky ponuky budú posudzované, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať v tíme,
- pozitívny a aktívny prístup k práci,
- vysoké pracovné nasadenie,
- spoľahlivosť samostatnosť, systematickosť, presnosť

Spoločnosť EMTEST, a.s. ako systémový integrátor ponúka už vyše 30 rokov komplexné riešenia pokrývajúce celé spektrum hardvérového a softvérového vybavenia IT systémov.
Spoločnosť všetky svoje produkty vyvíja, vyrába, predáva, nasadzuje priamo alebo prostredníctvom partnerov u zákazníkov a servisuje. Úspešne expanduje do krajín EU aj za hranice Európy.
Všetky pre Vás dôležité informácie o spoločnosti Vám radi poskytneme na pracovnom stretnutí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3552904  Megjelentetés dátuma: 5.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda pre absolventa je od 1000 Eur, podľa posúdenia pracovných zručnosti a teoretických vedomosti u záujemcov s praxou sa rozhodne na osobnom pohovore + mesačné osobné ohodnotenie + ďalšie finančné aj nefinančné benefity.