Skvelá ponuka pre skladníka na jednu zmenu v Bratislave

EMPIRIA

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacplatové ohodnotenie do 1200, podľa praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste technický typ, baví Vás práca v modernom sklade a chcete pracovať iba na jednu zmenu, máme pracovnú ponuku priamo pre Vás.
- práca so skenerom a skladovými dokladmi
- výdaj tovaru zákazníkovi
- práca na VZV
- vykládka a nakládka tovaru (vodoinštalačný, kúrenársky tovar, sanita)

- jednozmenná prevádzka
- pracovná doba od 7:00 do 15:30
- výkonnostné príplatky
- koncoročné odmeny do výšky hrubej mzdy
- stravovanie zabezpečené priamo vo firme
- všetok tovar za mimoriadne výhodné zamestnanecké ceny

Prosím, pošlite nám Váš profesný životopis! Sľubujeme, že si ho starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Následne Vás pozveme na osobný pohovor, kde si budete mať možnosť sklad a prácu v sklade pozrieť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať na VZV
- schopnosť pracovať so skenerom
- chuť učiť sa nové veci
- zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3805672  Megjelentetés dátuma: 8.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 200 EUR/mesiacplatové ohodnotenie do 1200, podľa praxe a skúseností