Predajca v maloobchode so suplementmi

Empire One, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
viď nižšie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pracovné miesto PREDAJCA do predajne v Bratislave, Petržalke - predaj doplnkov výživy pre športovcov.

Náplňou práce je:

- obsluha zákazníkov

- základná administratíva s faktúrami a práca na PC

- príjem a výdaj tovaru od kurierských spoločností

- odovzdanie tovaru na pošte

- práca so skladovým systémom

- zamestnanecká zľava

- motivačné hodnotenie

- rýchlorastúca mladá spoločnosť

- zaškolenie na danú pozíciu

Informácie o výberovom konaní

Prosím spolu so životopisom zašlite aj fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát má v prvom rade skúsenosti s predajom a základné počítačové zručnosti - oba tieto predpoklady sú nevyhnutné!
Výhodou je ak má kandidát vzťah k fitness, kulturistike alebo k športu celkovo - nie je to však podmienkou.
Pracovná doba - od 9:00 do 21:00, klasicky krátky / dlhý týždeň. Ponúkaný nástupný plat cca 450 eur netto mesačne (15 odpracovaných a 16 voľných dní).

Spoločnosť Empire One sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom doplnkov výživy pre športovcov. Spoločnosť pôsobí na trhu druhým rokom a zaznamenáva konštantné rasty v tržbách a trhovom podiely. V druhom roku pôsobenia začala úspešne pôsobiť aj v segmente fitness oblečenia a je dovozcom napríklad značky Gold's Gym na Slovensko.
ID: 1626617  Megjelentetés dátuma: 14.1.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: viď nižšie