Executive Assistant

empea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osobná asistentka generálneho riaditeľa Unilever Slovensko:
- podpora generálneho riaditeľa a vrcholového manažmentu spoločnosti,
- organizácia chodu sekretariátu vrcholového manažmentu,
- vedenie diáru nadriadených (plánovanie schôdzok),
- príprava a evidencia korešpondencie (príprava dokumentov, triedenie/zakladanie/spracovanie pošty),
- príprava prezentácií - práca s MS Office,
- organizácia, príprava pravidelných schôdzok a videokonferencií,
- vedenie, príprava a zabezpečenie služobných ciest (zabezpečenie leteniek, taxi, hotela, reštaurácie, stretnutia, vyúčtovania zahraničnej pracovnej cesty),
- schvaľovanie a overovanie faktúr v internom schvaľovacom systéme a príprava podkladov k fakturácii,
- zabezpečenie prekladov a tlmočenia,
- tvorba reportov, štatistík, prezentácií,
- organizácia firemných akcií.

- 5 týždňov dovolenky
- 2 dni osobného voľna za rok
- kompenzácia mzdy v čase práceneschopnosti
- doplnkové dôchodkové poistenie
- stravovacia karta
- multisport karta a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

lojálnosť, diskrétnosť, time management, zvládanie stresových situácií, orientácia na zákazníka, plánovanie a organizácia, flexibilita, efektívna komunikácia, kooperácia, zodpovednosť, spoľahlivosť

Agentúra empea, s.r.o. sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4011159  Megjelentetés dátuma: 16.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac