Skladník / Skladnice

EMOS spol. s r.o.

Místo práce
Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

  • Ukládání zboží na určená místa v regálovém systému provozního skladu
  • Vychystávání zboží pro výdej (na základě vyskladňovacího příkazu)
  • Tvorba paletových jednotek, popř. ucelených balíků pro expedici
  • Přemísťování zboží v rámci skladu
  • Předávání vychystaného zboží na výstupní kontrolu
  • Kontrola zboží, jeho příprava k expedici a skládání exportních kartonů na palety

Požadavky na kandidáty:

  • Manuální zručnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Aktivní přístup k práci
  • Přesnost a bezchybnost při plnění úkolů
  • Pečlivost a důslednost
  • Základní znalost práce na PC
  • Časová flexibilita
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrá fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • Práci v technologicky moderně vybaveném logistickém centru
  • Čisté pracovní prostředí
  • Dotované stravování
  • Práci ve směnném provozu (provoz skladu v rozpětí 7:00 až 19:30 hod. rozvržený do dvou směn)
  • Práci vhodnou pro muže i ženy
  • Nástup ihned
  • Místo práce: Přerov (Česká republika)

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Váš životopis evidujeme v databázi pro možné uplatnění v budoucnu. Děkujeme za pochopení.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity