Manager prevádzky Sokolovňa pub Trenčín

EMMA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
27.6.2022
1 550 - 2 000 EUR/mesiacNástupná mzda 1300 €. Po zaučení (cca mesiac) mzda variabilná (1550 € - 2000 €) podľa dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staroslivosť o prevádzku Sokolovňa pub Trenčín (pivo+burgery) pozostávajúca z:

Personál - výber, zaškolenie, plánovanie smien, prideľovanie úloh, kontrola, hodnotenie, vedenie porád
Sortiment - objednávanie tovaru, komunikácia s dodávateľmi
Financie - kontrola odovzdaných tržieb, optimalizácia nákladov

možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
motivačné a férové finančné ohodnotenie
voľno počas vianočných sviatkov
zľavy na produkty

Po zaslaní životopisu s fotografiou a motivačným listom Vás v prípade výberu budeme kontaktovať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- preukázateľná prax na pozícií prevádzkar/ F&B manažér minimálne 2 roky
- otvorená komunikácia, zmysel pre zodpovednosť, schopnosť viesť ľudí a zvládať aj náročné situácie
- samostatnosť, príjemné vystupovanie, profesionalita, ochota vyhovieť požiadavkám hostí, dobré organizačné zručnosti a tímovosť, prirodzená autorita
- ochota zastúpiť ktorúkoľvek pozíciu jeho podriadených
- prehľad v gastronomických trendoch

Zameriavame sa výhradne na predaj remeselných produktov malých výrobcov. Na trhu pôsobíme viac ako 10 rokov. K zamestnancom (cca 30 vrátane brigádnikov) máme ľudský prístup a výplaty posielame v dohodnutý termín. Naša spoločnosť nemá žiadne dlhy voči dodávateľom, ani štátu.
Naše prevádzky:
- DrinkShop.sk - Distribúcia nápojov a online obchod.
- Vinotéka Južanka - Vinotéka zameraná na vína z malých vinárstiev.
- Sokolovňa Pub & Regal Burger - Pub zameraný na malé remeselné pivovary a burgre.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3969096  Megjelentetés dátuma: 20.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 550 EUR/mesiac