Programátor, analytik (senior) – rozšírenie SW divízie

INVIZO s.r.o.

Miesto práce
Sekurisova, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacplus výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na našom hlavnom produkte , ktorý pre našich klientov neustále vylepšujeme a prinášame nové aplikácie a technológie,
- stále nové projekty, stereotyp u nás nehrozí,
- kreatívne prostredie , kde brainstorming a porada pri kávičke je bežnou súčasťou,
- príprava podkladov rozpočty, cenové ponuky, textové časti ponúk, sprievodnú dokumentáciu,
- dbá na správu kódu, verzionovanie, čistotu kódu, okomentovanie kódu,
- vedenie tímu programátorov,
- komunikácia s kolegami obchodníkmi, so zákazníkmi,
- práca s projektovou dokumentáciou,
- samostatné programovanie.

- zázemie stabilnej spoločnosti na trhu,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- motivácia ku kariérnemu rastu,
- pružná pracovná doba,
- štandardná klimatizovaná kancelária,
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier,
- príspevok zamestnávateľa na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme ďalších nových programátorov.
Kontaktovať budeme LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Spolu so životopisom pošlite aj súhlas na spracovávanie osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov.
Do predmetu emailu, prípadne list napíšte : Programátor, analytik (senior) - výberové konanie

Pohovor bude dohodnutý telefonicky a konať sa bude v priestoroch spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT + elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Expert
ASP.NET MVC4 - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
AJAX - Pokročilý
HTML 5 - Expert
CSS - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Expert
microsoft TFS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť, precíznosť, pozornosť, samostatnosť,
- základná technická predstavivosť,
- schopnosť pamätať si,
- radosť z nových poznatkov,
- komunikačné a vyjadrovacie schopnosti,
- schopnosť spolupracovať v tíme.

Požadujeme:
- bezúhonnosť dokladovaná odpisom z registra trestov,
- osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom, minimálne §21 podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z.z. výhodou,
- certifikáty a osvedčenia v oblasti zamerania firmy výhodou,
- skúsenosť s prácou v informačných systémoch výhodou.

V INVIZO s.r.o. sa zameriavame na komplexné riešenia technického zabezpečenia budov na ochranu majetku a osôb a ďalšie technické vybavenie objektov, vrátane dochádzkových systémov či inteligentných inštalácií.
Na mieru navrhované systémy využívajúce najmodernejšie technológie, realizujeme na kľúč za pomoci vlastných, pravidelne preškoľovaných zamestnancov. Pri projektovaní a realizácii
dodržiavame predpísané postupy regulované platnými zákonmi, slovenskými aj medzinárodnými štandardmi a normami. Od vzniku našej spoločnosti v roku 1997, kedy sme sa odčlenili od spoločnosti EMM (zal. 1991), poskytujeme našim zákazníkom stabilné servisné zázemie. Naše služby sú dostupné na celom Slovensku prostredníctvom štyroch kamenných pobočiek v Bratislave, Žiline, Zvolene a Košiciach.
www.invizo.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3998181  Megjelentetés dátuma: 10.11.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac