Senior Developer

EMIS s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 -2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj webových a desktopových aplikácií
• návrh a tvorba DB
• spolupráca pri návrhu používateľského rozhrania (GUI) webových portálov a softvérových aplikácií
• návrhy, analýza a riešenia softvérových produktov
• komunikácia so zákazníkom

• Využívanie najnovších technológií a práca pre renomovaných klientov
• Sociálne výhody (finančný príspevok pre novomanželov, pri narodení dieťaťa a pod.)
• Vzdelávací program zameraný na individuálne odborné certifikácie i kurzy
• Široký program firemných akcií

Žiadame záujemcov o danú pozíciu, aby nám zaslali štruktúrovaný životopis e-mailom na adresu [email protected].

Vzhľadom na veľký počet žiadostí o zamestnanie nie je možné kontaktovať všetkých kandidátov. Preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Prosíme všetkých uchádzačov, aby si prečítali nižšie uvedený text a priložili ho do svojho životopisu. Bez uvedeného súhlasu nebudú žiadosti zaradené do výberového konania.

Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.122/2013 Z.z.

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Profesia, spol. s r.o. a EMIS s r. o. prostredníctvom stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
XML - Pokročilý
.NET - Pokročilý
NODE.JS - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• aktívny a tímový prístup k riešeným problémom
• koná samostatne, dokáže efektívne prezentovať a komunikovať verbálne aj emailom a cez iné kanály
• je dynamický a cieľavedomý, dokáže plánovať a stanoviť svoje priority v dynamickom prostredí

EMIS s.r.o. je dynamická a inovatívna spoločnosť, pôsobiaca v oblasti geografických informačných systémov (GIS) a diaľkového prieskumu Zeme. So sídlom v Trnave a skúsenosťami presahujúcimi dve dekády, firma zastáva poprednú pozíciu na trhu v poskytovaní vysoko presných dát a profesionálnych GIS nástrojov. Spolupracujeme so svetoznámymi riešeniami od skupiny Hexagon/Intergraph, čo odzrkadľuje našu orientáciu na najnovšie technológie a kvalitu.

Náš produktový portfólio zahŕňa komerčné a nekomerčné satelitné a dronové dáta, poskytujeme tiež indexové mapy a detekciu zmien. Naše aplikácie sú zameraná na efektívne využívanie dokonale ortorektifikovaných kolekcií snímok z rôznych optických a radarových zdrojov, čo zjednodušuje prácu GIS analytikov po celom svete.

EMIS s.r.o. klade dôraz na vysokú kvalitu služieb a produkty, pričom neustále investuje do výskumu a vývoja. Sme hrdí na to, že sme súčasťou európskeho úsilia o rozvoj pokročilých geoanalytických nástrojov pre spracovanie obrazu z diaľkového prieskumu zeme. Naša filozofia je založená na zákaznícky orientovanom prístupe a budovaní silných vzťahov so všetkými našimi partnermi.

Hľadáte dynamické a inovatívne pracovné prostredie, kde sú cenené nápady a je podporovaný profesionálny rast? EMIS s.r.o. môže byť práve to pravé miesto pre vás. Pridajte sa k nášmu tímu odborníkov a staňte sa súčasťou spoločnosti, ktorá formuje budúcnosť geografických informačných technológií.

www.emis-online.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1453203  Megjelentetés dátuma: 18.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 -2500