Business Development Manager

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacod 1500€ btto (bude zvýšená podľa schopností) + reálne odmeny (0 - 1000 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám do tímu parťáka (muža alebo ženu), ktorého baví obchod a rozvoj biznisu.

Naše ciele sú nastavené reálne a preto nehľadám supermana ani kúzelníka. Hľadám normálneho, zodpovedného a samostatného človeka so zmyslom pre fair-play, ktorý zastreší rozvoj nášho biznisu.

Pracujeme v malých agilných tímoch (celkovo je nás 20). Aj od teba očakávame, že sa s množstvom prekážok popasuješ sám, resp. sám budeš navrhovať ich riešenia. Jednoducho si musíš vedieť sám "vyhrnúť rukávy" a urobiť čo je potrebné pre dosiahnutie cieľa.

Ak k prekonaniu každej prekážky potrebuješ tím ľudí tak toto nie je pozícia pre teba!

Ako si predstavujem parťáka na tejto pozícii?
Mal by si byť férový a zodpovedný človek na ktorého sa viem spoľahnúť. Musíš mať výborné komunikačné a negociačné zručnosti. Rovnako je pre mňa dôležité aby sme si sadli aj po ľudskej stránke. Veľmi dobre si rozumiem s priateľskými, proaktívnymi ľudmi plnými energie. Rád pracujem s ľuďmi, ktorých práca baví a majú k nej pozitívny vzťah.

Chcem aby sme sa v tíme bavili otvorene. Aj o všetkých nezdaroch. Potrebujem preto aby si vedel povedať na rovinu čo si myslíš, ale aby si vedel zniesť aj konštruktívnu kritiku, ktorá ťa bude posúvať ďalej.

Nemám rád lenivcov (moderne: majstrov prokrastinácie) a nerád často počúvam "nedá sa, nemôžem, to nejde, to nefunguje a pod.".

Čo budeš robiť?
- spoločne budeme navrhovať obchodnú stratégiu pre dosiahnutie firemných KPIs
- zodpovedať za implementáciu a exekúciu obchodných kanálov
- prehľad o všetkých obchodných aktivitách a ich výsledkoch
- v prípade, že je do exekúcie zapojených viacero členov tímu, budeš dohliadať nato aby si plnili svoje úlohy podľa plánu
- sám budeš kontaktovať nových partnerov a klientov pre spoluprácu na Slovensku a v zahraničí
- budeš udržiavať dobré vzťahy s existujúcimi klientmi
- budeš sa zúčastňovať na rôznych zaujímavých podujatiach (networking)
- budeš reportovať dosiahnuté výsledky, navrhovať opatrenia na ich zlepšenie

Prečo si vybrať túto ponuku?
- bonusy na základe férových a reálne nastavených KPI
- priateľská atmosféra a ľudský prístup
- voľné ruky pri práci - možnosť sebarealizácie
- nepredávame bambusové ponožky - pri svojej práci sa budeš stretávať so zaujímavými klientmi (CEOs, majitelia firiem, podnikatelia, investori, atď.)
- perfektnú príležitosť stáť pri rozvoji nášho biznisu a stať sa jeho súčasťou

Ak si dočítal až sem a mrzí ťa, že nemáš dostatok skúseností aby si mohol na túto pozíciu reagovať, tak mi pošli svoje CV aj tak. Ak dokážeš nahradiť skúsenosti energiou a ochotou na sebe pracovať, tak je veľká šanca že sa na spolupráci dohodneme.

- pravidelné teambuildingy
- členstvo v klube Penati
- na trhu sme už 10 rokov
- fair-play
- uvoľnená atmosféra a priateľské prostredie
- voľné ruky pri práci
- načúvame pripomienkam a nápadom
- nehráme sa na startup ale nie sme ani korporát

V prípade ak Vás ponuka zaujala, napíšte nám prosím krátky email a pripojte svoj životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

EMINEO PARTNERS poskytuje svojim klientom komplexné poradenské a outsourcingové služby v oblasti daní a financií. Medzi našich klientov patria malé a stredné podniky ale aj medzinárodné finančné inštitúcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické poradenstvo a financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nadšenie pre obchod
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- analytické myslenie
- schopnosť načúvať a navrhovať riešenie
- nemecký jazyk alebo anglický jazyk na komunikačnej úrovni

ETL GLOBAL / EMINEO PARTNERS je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej poradenskej siete ETL GLOBAL, ktorá zastrešuje daňové kancelárie, advokátske kancelárie a účtovné spoločnosti.

Náš tím tvoria desiatky odborníkov z rôznych oblastí – daňoví poradcovia, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a experti na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3621902  Megjelentetés dátuma: 10.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacod 1500€ btto (bude zvýšená podľa schopností) + reálne odmeny (0 - 1000 €)