Predajca na TPP

EMI GROUP, s.r.o.

Miesto práce
nákupné centrum City Arena, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných spolupracovníkov do našej novootvorenej prevádzky v Bratislave.
- komunikácia so zákazníkmi
- predaj tovaru
- dokladanie tovaru
- práca s pokladňou
- udržiavanie čistoty na stánku
- objednanie tovaru

Prax je vítaná. Prípadné ďalšie otázky radi zodpovieme mailom, telefonom.

fixný plat + pohyblivá zložka
stravné lístky

Všetkým uchádzačom , ktorí prejavili záujem pracovať v našej predajni ďakujeme.
Kontaktovať však budeme iba nami vybraných , ktorí budú najlepšie spĺňať zadané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, skúsenosti s predajom vítané, ústretovosť voči zákazníkom, príjemné vystupovanie

Spolupracujeme výhradne s rakúskym partnerom, ktorý má na rakúskom trhu už niekoľko rokov stabilnú pozíciu. Náš zahraničný partner je aj našim výhradným dodávateľom. (www.donuteria.com)
Naša spoločnosť má výhradné zastúpenie pre Slovenskú republiku.
Zaoberáme sa predajom lahodných a ručne vyrábaných donutov.
V našej manufaktúre vyrábame 100 % ručne vyrábané donuty zo starostlivo vyberaných prírodných prísad. Pri ich výrobe berieme do úvahy regionálne chute a zároveň kladieme najvyšší dôraz na kvalitu. Zvláštnosť našich produktov spočíva v tom, že neprinášame žiadne strojmi vytvárané polotovary, namiesto toho prinášame donut ako súlad vyberaných prírodných prísad.
Pretože nie je donut, ako donut!

Pridaj sa k nám, tešíme sa na teba!
ID: 3226904  Megjelentetés dátuma: 7.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700