Zdravotná sestra v Alergologickej ambulancii v Prešove

EMED s.r.o.

Miesto práce
Jurkovičova 18, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca zdravotnej sestry v Alergoimunologickom centre v Prešove - zástup počas materskej dovolenky. Vyžadujeme lásku k profesii zdravotnej sestry, plné pracovné nasadenie a chuť sa učiť, tímovosť. Hľadáme do nášho tímu šikovnú kolegynku, ktorá má rada prácu s detským aj dospelým pacientom.

pružná pracovná doba, primerané finančné ohodnotenie, odmeny a rôzne finančné benefity, možnosť spolupráce na klinických štúdiach, možnosť odborného a osobnostného rastu v tíme vysokoprofesionálneho tímu zdravotníckych pracovníkov

žiadosť, motivačný list a životopis bude slúžiť k pozvaniu na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať, vzdelávať sa, empatia k pacientom, optimizmus, schopnosť tímovej spolupráce, nekonfliktná povaha, zručnosti pri odberoch krvi výhodou

Alergo-imunologické centrum poskytuje zdravotnú starostlivosť v odbore klinická imunológia a alergológia pre pacientov od 0 do 100 rokov Pôsobíme v Prešove a Sabinove. Diagnostika a liečba alergických, imunologických ochorení. Venujeme sa aj reprodukčnej imunológii, potravinovým alergiám a intoleranciám, preventívnym činnostiam pre pacientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2356882  Megjelentetés dátuma: 14.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou