Asistentka manažera pro klíčové zákazníky

Emco spol. s r. o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme tradiční česká rodinná firma vyrábějící oblíbené snídaňové cereálie a řadíme se mezi přední exportéry vyvážející naše produkty do více než 45 zemí světa. Do prodejního týmu hledáme

nepostradatelnou asistentku manažera pro klíčové zákazníky

Co je náplní práce…
• budeš pracovat s firemním IS (Navision Dynamics)
• komunikovat s významnými partnery
• zpracovávat prodejní analýzy
• řešit pohledávky řetězců
• sledovat a vyhodnocovat promoce

Co očekáváme…
• SŠ vzdělání
• slušnou znalost PC (MS Office - Excel, Outlook)
• tak trochu abys rozuměla anglicky a dokázala vyřídit telefonický hovor, případně porozuměla textu
• bylo by bezva, kdybys ráda komunikovala se zákazníky a obchodními partnery

Co můžeme nabídnout…
• platové ohodnocení odpovídající pozici a motivující čtvrtletní finanční ohodnocení včetně ročních bonusů
• mobil i pro soukromé účely s tarifem volného volání
• stravenky
• firemní školení
• pohyblivou pracovní dobu
• slevu na nákup našich produktů
• občerstvení na pracovišti
• home office

Termín nástupu: rádi bychom tě uvítali co nejdříve
Místo výkonu: Budova TECHNOPOL, Kutlíkova 17, Bratislava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou