BI Specialist

EMARK s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Karlova Ves
Termín nástupu
03.06.2018
Juniorská pozícia minimálne 1300€ brutto + variabilná zložka (kvartálne a ročné odmeny) Seniorská pozícia minimálne 2000€ brutto + variabilná zložka (kvartálne a ročné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia Qlik a súvisiacich nástrojov pre klientov po metodickej aj technickej stránke
Analýza požiadaviek klienta a tvorba riešenia (samostatne ako aj v spolupráci so seniorom, Business Developerom či Presales Špecialistom)
Tvorba dátových modelov, ETL procedúr, SQL výberov, reportov, analýz, what-if modelov, dashboardov, mobilných aplikácií
Spolupráca s klientmi pri dosahovaní ich cieľov v oblasti rozvoja – vyššia efektivita, ziskovosť, výkonnosť…
Poradenstvo pri nastavovaní reportov a analýz, komunikácia s klientov
Školenie užívateľov pre prácu s Qlik a vytvorenými modelmi, reportami

Zaujímavé projekty a kvalitný nástroj. BI technológie Qlik patria už dlhé roky do absolútnej svetovej špičky, čo potvrdzujú aj nezávislé hodnotenia renomovaných analýz Gartner, BARC, Forrester a pod.
Implementovanie inovatívnych riešení, ktoré fungujú a majú prínos pre zákazníkov
Inšpiratívne, partnerské a férové prostredie
Mladý a nadšený tím kolegov
Prístup k najmodernejším poznatkom a trendom v oblasti Business Intelligence, Business Discovery, procesného riadenia, riadenia výkonnosti, strategického riadenia, riadenia nákladov.
Vzdelávanie v spolupráci s medzinárodnými partnermi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie ekonomického, manažérskeho alebo technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Nadšenie pre prácu s modernými progresívnymi softwarovými technológiami
Záujem zlepšovať sa a napredovať
Schopnosť rýchlo sa učiť nové BI nástroje a IT technológie
Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
Dobré komunikačné zručnosti
Proaktivita a pozitívny prístup pri riešení problémov
Schopnosť efektívne pracovať samostatne aj v tíme
Ochota a schopnosť hľadať aj neštandardné riešenia
Ochota porozumieť potrebe klienta a hľadať pre neho najvhodnejšie riešenie

Odborné požiadavky:
Skúsenosti s SQL databázami alebo programovaním
Zvládnutie MS Office nástrojov
Skúsenosti s VB sú výhodou
Skúsenosť s BI nástrojmi, kontrolingom /reportingom sú výhodou
Znalosti javascript, visual basic, c#, SQL alebo iného programovacieho jazyka sú výhodou

Sme poradenská a implementačná firma, ktorej poslaním je maximalizovať hodnotu dát pre našich klientov. Za 22 rokov sme doteraz sprevádzali viac než 200 organizácií po celom svete pri tvorbe, adopcii alebo udržiavaní ich dátových riešení. V EMARKu sa sústreďujeme na preverené technológie – Qlik, Snowflake, Inphinity, Vertica, NodeGraph a ďalšie.
Vďaka nasadeniu a vášni pre dáta sme získali status Qlik Master Reseller pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko a Qlik Solutions Provider v Austrálii. EMARK dnes tvorí viac než 50 expertov, schopných adresovať akékoľvek dátové výzvy.

Viac informácií o histórii a ponúkaných službách nájdete na https://emarkanalytics.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3392939  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Juniorská pozícia minimálne 1300€ brutto + variabilná zložka (kvartálne a ročné odmeny) Seniorská pozícia minimálne 2000€ brutto + variabilná zložka (kvartálne a ročné odmeny)